مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
جلسه شورای ورزش و جوانان بردسیر برگزارشد
۱۳۹۵/۰۷/۲۸

جلسه شورای ورزش و جوانان بردسیر برگزارشد

فرماندار بردسیر :بخشی از هزینه راه اندازی استخرشنای بردسیر تامین اعتبارودرتلاشیم ۱۰%ازمالیات برارزش افزوده صنایع را درجهت رشد وتوسعه ورزش شهرستان بکارگیریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بردسیر جلسه شورای ورز شو وجوانان درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

فرماندار بردسیر در خصوص اهمیت برگزاری جلسات شورای ورزش بیان داشت: جلسات شورای ورزش و جوانان باید به صورت مستمربرگزارگردد امیدواریم با تلاش  مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان بردسیر قدم های موثری در حوزه ورزش شهرستان برداشته شود.

فرماندار بردسیرادامه داد: در حوزه جوانان نیز باید بیش از پیش تلاش کرد و علاوه بر رشد ورزش، حل بیشتر مسائل جوانان از قبیل بیکاری را در سال 95 در راس امور قرار دهیم.

فرماندار  افزود: در حوزه ورزش جوانان باید جمیع ظرفیت های ورزشی در کنار هم قرار بگیرد تا شاهد پیشرفت در تمام رشته های ورزشی در عرصه کشوری و بین المللی باشیم.

در ادامه این جلسه "حمزه وفایی " معاون سیاسی و اجتماعی  فرمانداری بردسیردر خصوص جایگاه ورزش در توسعه کشور اظهار داشت: اگر مسیر ورزش درست ترسیم شود، شاهد آسیب های اجتماعی در جامعه نخواهیم بود.

وی افزود: اثرگذاری ورزش در جامعه به خصوص در قشر جوانان به وفور قابل مشاهده است و به صورت کلان نیز در پیشرفت جامعه موثر خواهد بود.

وفایی گفت: امیدواریم با تلاش تمام نهادها  مسیر درستی در حوزه ورزش و جوانان ترسیم شود و تقویت میل به ورزش در جوانان شهرستان، توسعه فضاهای ورزشی و ارتقاء ورزش همگانی در شهرستان  را شاهد باشیم.
درادامه این جلسه رئیس اداره امورمالیاتی شهرستان گفت درتلاشیم 10 % از مالیات برارزش افزوده صنایع شهرستان به توسعه وتکمیل زیرساخت های ورزش شهرستان تعلق گیرد.
هادی خدادادپور رئیس اداره ورزش و جوانان نیز گزارشی از عملکرد این حوزه را ارائه کرد.

 


منبع : فرمانداری بردسیر
بازدید : ۲۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲