مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
خانه های مخروبه پاتوق معتادین در سطح شهر تخریب می شوند
۱۳۹۵/۰۹/۱۶

خانه های مخروبه پاتوق معتادین در سطح شهر تخریب می شوند

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان صبح امروز و با حضور مهندس نجف پور فرماندار و آقای وفایی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و با محوریت موضوع راه اندازی اتاق فکر جهت مبارزه با مواد مخدربرگزار گردید. در این جلسه مهندس نجف پوراظهار داشت که در بحث مواد مخدر همیشه بهترین و به صرفه‌ترین راه پیشگیری است چرا که درمان نیاز به بودجه‌های کلان و وقت زیادی دارد. وی ادامه داد:با برگزاری کارناوال وزشی می توان آگاه سازی مردم نسبت به خطرات مصرف مواد مخدر به ویژه مواد روانگردان را ارتقا داد و مردم را برای روی آوردن به ورزش به منظور مبارزه با این بلای خانمان سوز ترغیب کرد. نماینده عالی دولت در شهرستان متذکر شد که تمامی خانه های مخروبه پاتوق معتادین در سطح شهر بزودی با حکم دادستانی تخریب می شوند. در پایان این جلسه تمامی اعضا در مورد راه اندازی اتاق فکر پیشنهاداتی ارائه دادند.

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان صبح امروز و با حضور مهندس نجف پور فرماندار و آقای وفایی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و با محوریت موضوع راه اندازی اتاق فکر جهت مبارزه با مواد مخدربرگزار گردید. در این جلسه مهندس نجف پوراظهار داشت که در بحث مواد مخدر همیشه بهترین و به صرفه‌ترین راه پیشگیری است چرا که درمان نیاز به بودجه‌های کلان و وقت زیادی دارد. وی ادامه داد:با  برگزاری کارناوال وزشی می توان آگاه سازی مردم نسبت به خطرات مصرف مواد مخدر به ویژه مواد روانگردان را ارتقا داد و مردم را  برای روی آوردن به ورزش به منظور مبارزه با این بلای خانمان سوز ترغیب کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان متذکر شد که تمامی خانه های مخروبه  پاتوق معتادین در سطح شهر بزودی با حکم دادستانی تخریب می شوند. در پایان این جلسه تمامی اعضا در مورد راه اندازی اتاق فکر پیشنهاداتی ارائه دادند.

 


منبع : فرمانداری بردسیر
بازدید : ۱۹۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲