مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
بازدید  معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری از پروژ های عمرانی بخش لاله زار
۱۳۹۵/۱۰/۱۳

بازدید معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری از پروژ های عمرانی بخش لاله زار

مهندس امینی صبح امروز در سفر به لاله زار به همراه بخشدار و شهردار لاله زار ورئیس بنیاد مسکن شهرستان از پروژه های عمرانی این بخش در روستاهای مختلف بازدید به عمل آورد. روستای کنتوئیه: بررسی مسائل و مشکلات مردم روستای کنتوییه - بازدیدپروژه آسفالت معابر روستا به گفته باقری بخشدار لاله زار پروژه زیرسازی وآسفالت معابرروستای کنتوئیه به متراژ۱۹۰۰مترمربع وبا اعتبار ۵۰۰میلیون ریال ار اعتبارات دهیاری انجام شده است. روستای فرکان: پروژه زیرسازی و اسفالت معابر روستای فرکان از محل اعتبارات بنیادمسکن با اعتبار یک میلیاردو یست میلیون ریال به متراژ ۴۸۰۰مترمربع انجام شده است. روستای قلعه عسگر معابر روستای قلعه عسکر به متراژ ۱۳هزارمترمربع و بااعتبار بالغ بر ۳۲۰میلیون تومان با همکاری بنیادمسکن ، وشرکت تعاونی دهیاریهای لاله زار زیرسازی و اسفالت شده است. گفتنی است آزادسازی محور مواصلاتی کرمان _بافت که از روستای قلعه عسکر میگذرد دردستور کار معاون عمرانی و برنانه ریزی قرارگرفت.

مهندس امینی صبح امروز در سفر به لاله زار به همراه بخشدار و شهردار لاله زار ورئیس بنیاد مسکن شهرستان از پروژه های عمرانی این بخش در روستاهای مختلف بازدید به عمل آورد.    

روستای کنتوئیه: بررسی مسائل و مشکلات مردم روستای کنتوییه - بازدیدپروژه  آسفالت معابر روستا


به گفته باقری بخشدار لاله زار پروژه  زیرسازی وآسفالت معابرروستای کنتوئیه به متراژ۱۹۰۰مترمربع وبا اعتبار ۵۰۰میلیون ریال ار اعتبارات دهیاری انجام شده است.

روستای فرکان: پروژه زیرسازی و اسفالت معابر روستای فرکان از محل اعتبارات بنیادمسکن با اعتبار یک میلیاردو یست میلیون ریال به متراژ ۴۸۰۰مترمربع انجام شده است.
روستای قلعه عسگر
معابر روستای قلعه عسکر به متراژ ۱۳هزارمترمربع و بااعتبار بالغ بر ۳۲۰میلیون تومان با همکاری بنیادمسکن ، وشرکت تعاونی دهیاریهای لاله زار زیرسازی و اسفالت شده است.

گفتنی است آزادسازی محور مواصلاتی کرمان _بافت که از روستای قلعه عسکر میگذرد دردستور کار معاون عمرانی و برنانه ریزی قرارگرفت.


منبع : فرمانداری بردسیر
بازدید : ۴۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲