مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
اولین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بردسیر تشکیل شد
۱۳۹۵/۱۰/۱۵

اولین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بردسیر تشکیل شد

اولین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بردسیر با حضور امام جمعه ، فرماندار و ئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ومسوولان اجرایی در سالن فرمانداری تشکیل شد . در این جلسه مهندس نجف پور اظهار داشت: کار ستاد های دهه فجر فقط برنامه ریزی و نظارت بر امور است . وی اضافه کرد: تمامی فعالیت های مربوط به بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی و جشن های دههه فجر با همکاری و مشارکت مردم در شهر و مناطق روستایی انجام می گیرد و در این خصوص شاهد تعامل و همدلی همگان هستیم . وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به یک مدل و اگو برای جهانیان تبدیل شده است و از کارهای مهمی که در دهه فجر انقلاب اسلامی باید انجام گیرد بیان دستاوردها های مختلف نظام بخصوص برای مردم و نسل جوان است که همواره مورد تاکید است . همچنین امام جمعه نگار حاج آقا مهری در سخنانی به برکات انقلاب اسلامی و توطئه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره و خواستار مردمی برگزار شدن جشن ها و تبیین اهداف و ثمرات انقلاب اسلامی به جوانان شدند . وی خواستار بیان ثمرات و برکات انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی به مردم و بخصوص نسل جوان شد و همچنین بر باشکوه برگزار شدن برنامه ها در دهه فجر امسال تاکید کرد .

اولین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بردسیر با حضور امام جمعه ، فرماندار و ئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ومسوولان اجرایی در سالن فرمانداری تشکیل شد .
در این جلسه  مهندس نجف پور اظهار داشت: کار ستاد های دهه فجر فقط برنامه ریزی و نظارت بر امور  است . وی اضافه کرد: تمامی فعالیت های مربوط به بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی و جشن های دههه فجر با همکاری و مشارکت مردم در شهر و مناطق روستایی انجام می گیرد و در این خصوص شاهد تعامل و همدلی همگان هستیم . وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به یک مدل و اگو برای جهانیان تبدیل شده است و از کارهای مهمی که در دهه فجر انقلاب اسلامی باید انجام گیرد بیان دستاوردها های مختلف نظام بخصوص برای مردم و نسل جوان است که همواره مورد تاکید است .
همچنین امام جمعه نگار حاج آقا مهری در سخنانی به برکات انقلاب اسلامی  و توطئه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره و خواستار مردمی برگزار شدن جشن ها و تبیین اهداف و ثمرات انقلاب اسلامی به جوانان شدند . وی خواستار بیان ثمرات و برکات انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی به مردم و بخصوص نسل جوان شد و همچنین بر باشکوه برگزار شدن برنامه ها در دهه فجر امسال تاکید کرد . 


منبع : فرمانداری بردسیر
بازدید : ۱۰۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲