مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۰۸/۲۷

بازدید سرزده فرمانداربردسیر از چندنانوایی

بازدید سرزده فرمانداربردسیر از چندنانوایی ارتقاء سطح کیفیت نان و رعایت مسائل بهداشت اولویت دستگاه های ذی ربط قرارگیرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسیرمهندس نجف پور فرماندار به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان صبح امروز بصورت سرزده از چند واحد نانوایی در سطح شهر به منظور بررسی عملکرد این واحدها با هدف ارتقای سطح کیفیت نان تولیدی و مسایل بهداشتی بازدید کردند. مهندس نجف پور در این بازدیدها از مسئولین شهرستان خواست با افزایش تعداد بازرسی ها از تخلفات احتمالی جلوگیری و در صورت تکرار آنها را به مراجع ذیربط گزارش نمایند. گفتنی است فرماندار بردسیر طی بازدید انجام شده اعلام کرد که برای برخی نانوایی ها بدلیل عدم رعایت موارد لازم در پخت نان تذکر و برخی نیز بدلیل رعایت کیفیت مناسب پخت مورد تشویق قرار می گیرند. همچنین مقررگردد منبعد تعدادبازرسی ها افزایش و گزارشات به صورت هفتگی اعلام گردد.

بازدید سرزده فرمانداربردسیر از چندنانوایی
ارتقاء سطح کیفیت نان و رعایت مسائل بهداشت اولویت دستگاه های ذی ربط قرارگیرد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسیرمهندس نجف پور   فرماندار  به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان صبح امروز  بصورت سرزده از چند واحد نانوایی در سطح شهر به منظور بررسی عملکرد این واحدها با هدف ارتقای سطح کیفیت نان تولیدی و مسایل بهداشتی بازدید کردند.
مهندس نجف پور در این بازدیدها از مسئولین شهرستان خواست با افزایش تعداد بازرسی ها از تخلفات احتمالی جلوگیری و در صورت تکرار آنها را به مراجع ذیربط گزارش نمایند.
گفتنی است فرماندار بردسیر طی بازدید انجام شده اعلام کرد که برای برخی نانوایی ها بدلیل عدم رعایت موارد لازم در پخت نان تذکر و برخی نیز بدلیل رعایت کیفیت مناسب پخت مورد تشویق قرار می گیرند.
همچنین مقررگردد منبعد تعدادبازرسی ها افزایش و گزارشات به صورت هفتگی اعلام گردد.


منبع : فرمانداری بردسیر
بازدید : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲