مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۷/۱۴

تجلیل ز آتش نشانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسیر مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرداری بردسیر برگزار شد. فرماندار بردسیر در این مراسم ضمن گرامیداشت روز آتش‌نشان گفت: روز آتش‌نشان بهانه ای است برای قدردانی از این قشر زحمت کش که برای حفظ جان و مال دیگران جان خود را به خطر می اندازند.مجید نجف پور افزود:واژه آتش‌نشان واژه مقدسی است و وظیفه حراست از جان مردم در موقع خطر برعهده آتش‌نشانان است وی گفت: توسعه وتجهیز آتش‌نشانی باید در اولویت مدیران شهری باشد چرا که مسیر توسعه شهرها منوط به تقویت حوزه های مختلف شهری به ویژه آتش نشانی است. مظفری رئیس اتش نشانی شهرستان اظهار داشت در شش ماهه نخست سال جاری ۱۵۰ مورد اتش سوزی گزارش شده که ۸۰ مورد اتش سوزی، ۵۰ مورد مارگیری و باقی موارد امداد و نجات می باشد. گفتنی است بعد از این مراسم رژه خودرو های اتش نشانی در سطح شهر انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسیر مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرداری بردسیر برگزار شد.

فرماندار بردسیر در این مراسم ضمن گرامیداشت روز آتش‌نشان گفت: روز آتش‌نشان بهانه ای است برای قدردانی از این قشر زحمت کش که برای حفظ جان و مال دیگران جان خود را به خطر می اندازند.مجید نجف پور افزود:واژه آتش‌نشان واژه مقدسی است و وظیفه حراست از جان مردم در موقع خطر برعهده آتش‌نشانان است وی گفت: توسعه وتجهیز آتش‌نشانی باید در اولویت مدیران شهری باشد چرا که مسیر توسعه شهرها منوط به تقویت حوزه های مختلف شهری به ویژه آتش نشانی است.
مظفری رئیس اتش نشانی شهرستان اظهار داشت در شش ماهه نخست سال جاری ۱۵۰ مورد اتش سوزی گزارش شده که ۸۰ مورد اتش سوزی، ۵۰ مورد مارگیری و باقی موارد امداد و نجات می باشد.
گفتنی است بعد از این مراسم رژه خودرو های اتش نشانی در سطح شهر انجام گردید.


منبع : فرمانداری بردسیر


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲