مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۶/۰۵

گزارش سرپرست فرمانداری به مناسبت هفته دولت در نماز جمعه

گزارش سرپرست فرمانداری به مناسبت هفته دولت در نماز جمعه

حمزه وفایی سرپرست فرمانداری بردسیر به عنوان سخنران نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: کیفیت خدمت صادقانه  شهیدان رجایی و باهنر در زمان کوتاه ۲۸ روزه،  سبب شد تا نام آنها در  تاریخ این انقلاب و کشور  حک شود و به دلیل جهادی و انقلابی عمل کردن یادشان جاودانه شد.

🔹وی ضمن آرزوی توفیق برای دولت آیت الله رئیسی افزود: به لطف خدا و همت مردم و مسئولان، شهرستان بردسیر در بحث اشتغال و امنیت رتبه برتر استان را دارد.

🔹وفایی بیان کرد: در حوزه کشاورزی با گسترش کشت های گلخانه ای و کشت  محصولات کم آب تحول بسیار خوبی حاصل شده است.

🔹وی افزود: در بحث ورزش در خیلی از روستاها و بخش ها با  همکاری صنایع،  شهرداری و اداره ورزش و جوانان، زمین چمن و سالن ورزشی احداث شده است.

🔹مقام ارشد دولت در بردسیر از پیشنهاد ۲۰ طرح در حوزه آبخیزداری خبر داد و گفت: با حضور مدیران ارشد ۲۰ طرح را در حوزه آبخیزداری پیشنهاد دادیم که با احداث و‌ گسترش بندهای خاکی شاهد تحولات خوبی در این حوزه باشیم.

🔹وی همچنین از تعریض جاده دشتکار و دوبانده شدن محور نگار و محور بهرامجرد به کرمان که از محورهای حادثه خیز است از پروژه های در دست اقدام دولت در بردسیر در حوزه راه و شهرسازی برشمرد.

🔹وفایی همچنین از رفع مشکل فاضلاب مهمانشهر بردسیر خبر داد و گفت:  چندین سال است بحث فاضلاب مهمانشهر دغدغه مردم است که با پیگیری های انجام شده  اعتبار برای  رفع این مشکل اختصاص پیدا کرد.

🔹جمع آوری پسآب شهر برای فولادها و رفع مشکل آب صنایع، انجام ۸ پروژه خیرساز در حوزه بهداشت و با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان و اتمام پروژه مسجد جامع بردسیر و شروع به کار پروژه های گهرزمین با اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر، از دیگر مواردی بود که این مقام ارشد دولت برای نمازگزاران تبیین کرد.
 
🔹وفایی در پایان از افتتاح ۷۵ پروژه با اعتباری بالغ بر  ۲۰۰ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.


منبع : فرمانداری بردسیر


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲