به گزارش روابط عمومی فرمانداری بردسیر اولین جلسه انجمن مشترک کتابخانه های عمومی شهرستان بردسیربه ریاست  حمزه وفایی سرپرست فرمانداری و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بردسیر و با حضوراعضای انجمن و روسای دستگاههای اجرایی  در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
سرپرست فرمانداری بردسیر ضمن عرض تبریک دهه کرامت،بر نقش مهم واساسی کتاب،کتابخوانی و کتابخانه در جامعه تاکید و فرمودن جامعه ای که می خواهد به رشددر همه ی ابعاد همراه با  آگاهی عمومی دست یابد باید به کتاب و کتابخوانی به چشم دیگری بنگرد و اهمیت ویژه ای برای ان قائل شود. و ی افزود  در واقع اعتلای فرهنگ کتابخوانی پی ریزی بنای توسعه فرهنگی جامعه تلقی می شود،ایشان همچنین از شهرداران خواست نسبت به محاسبه و واریز سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی از درآمد های شهرداری اقدام نمایند.
در ادامه  جاوید رئیس اداره کتابخانه های عمومی  گفت با توجه به اهمیت کتاب کتابخوانی،باید عادت به مطالعه در همه تفکرات و اندیشه ها همگانی شود و شور وشوق به کتاب و کتابخوانی در جامعه استمرار داشته باشد،بفرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی):مردم باید به کتابخوانی عادت کنند و کتاب وارد زندگی مردم شود.سپس سایر اعضا نظرات خود پیرامون کتاب و کتابخوانی بیان کردند،ودر پایان جلسه با تصویب چند مصوبه به پایان رسید