حمزه وفایی سرپرست فرمانداری بردسیر به عنوان سخنران نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: کیفیت خدمت صادقانه  شهیدان رجایی و باهنر در زمان کوتاه ۲۸ روزه،  سبب شد تا نام آنها در  تاریخ این انقلاب و کشور  حک شود و به دلیل جهادی و انقلابی عمل کردن یادشان جاودانه شد.

🔹وی ضمن آرزوی توفیق برای دولت آیت الله رئیسی افزود: به لطف خدا و همت مردم و مسئولان، شهرستان بردسیر در بحث اشتغال و امنیت رتبه برتر استان را دارد.

🔹وفایی بیان کرد: در حوزه کشاورزی با گسترش کشت های گلخانه ای و کشت  محصولات کم آب تحول بسیار خوبی حاصل شده است.

🔹وی افزود: در بحث ورزش در خیلی از روستاها و بخش ها با  همکاری صنایع،  شهرداری و اداره ورزش و جوانان، زمین چمن و سالن ورزشی احداث شده است.

🔹مقام ارشد دولت در بردسیر از پیشنهاد ۲۰ طرح در حوزه آبخیزداری خبر داد و گفت: با حضور مدیران ارشد ۲۰ طرح را در حوزه آبخیزداری پیشنهاد دادیم که با احداث و‌ گسترش بندهای خاکی شاهد تحولات خوبی در این حوزه باشیم.

🔹وی همچنین از تعریض جاده دشتکار و دوبانده شدن محور نگار و محور بهرامجرد به کرمان که از محورهای حادثه خیز است از پروژه های در دست اقدام دولت در بردسیر در حوزه راه و شهرسازی برشمرد.

🔹وفایی همچنین از رفع مشکل فاضلاب مهمانشهر بردسیر خبر داد و گفت:  چندین سال است بحث فاضلاب مهمانشهر دغدغه مردم است که با پیگیری های انجام شده  اعتبار برای  رفع این مشکل اختصاص پیدا کرد.

🔹جمع آوری پسآب شهر برای فولادها و رفع مشکل آب صنایع، انجام ۸ پروژه خیرساز در حوزه بهداشت و با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان و اتمام پروژه مسجد جامع بردسیر و شروع به کار پروژه های گهرزمین با اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر، از دیگر مواردی بود که این مقام ارشد دولت برای نمازگزاران تبیین کرد.
 
🔹وفایی در پایان از افتتاح ۷۵ پروژه با اعتباری بالغ بر  ۲۰۰ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.