با حضور دکتر جلالی معاون سیاسی استانداری،حمزه وفایی سرپرست فرمانداری، فرماندهان نظامی و انتظامی و اعضای شورای اداری شهرستان، چند طرح به صورت نمادین از ۷۵ طرح در حوزه های مختلف عمرانی، اموزشی، کشاورزی، برق،بهداشت و درمان، خدمات شهری و روستایی بااعتباری بالغ بر ۲۰۰۰ میلیاردریال در هفته دولت کلنگ زنی و افتتاح گردید.
جلالی معاون سیاسی استانداری درابتدای ورود باحضور در مزار گلزار شهدای گمنام بااهدای گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان در مراسم افتتاح طرحهای هفته دولت در بردسیر، ضمن قدردانی از ارکان حاکمیتی شهرستان بردسیر، امام جمعه، فرماندار، نماینده مجلس،  شهردار، اعضای شورای شهر،  اعضای شورای اداری و شورای تامین شهرستان و به ویژه مردم خونگرم ولایی و شهید پرور شهرستان بردسیر گفت: این اتفاقات خوب جز در سایه ی وحدت و همدلی حاکمیت و مردم رقم نمی خورد که الحمدلله این اتفافات در پروژه هاو فعالیتهای شهرستان به خوبی متبلور است.


دکتر رحمان جلالی با اشاره به نقش مهم پروژه های شهری در سالم سازی جامعه و ایجاد نشاط و شادابی، گفت: ما همین پروژه چمن مصنوعی که نوجوانها را خوشحال و سرگرم بازی کرده را در راستای ایجاد امنیت پایدار این شهرستان می دانیم.

وی در ادامه گفت: در دولت مردمی و خدمتگزار اولویت با زیرساختهای فرهنگی، ورزشی و اجتماعی است که بتواند روحیه نشاط را در جامعه گسترش دهد.
در این مراسم ایشان ضمن افتتاح چند طرح از مجموع 75 پروژه شهرستان از مراکز درمانی و بهداشتی خیر ساز بردسیر بازدید و در رابطه با تکمیل پروژه های نیمه تمام قول همکاری دادند.
 گفتنی است افتتاح مجموعه ی پارک غدیر و زمین چمن مصنوعی با اجرای شهرداری بردسیر و پایگاه اورژانس و ساختمان eoc توسط شبکه ی بهداشت با مشارکت خیرین و مجمع خیرین سلامت از برنامه های سفر امروز دکتر جلالی در بردسیر بود.


روابط عمومی فرمانداری بردسیر